zhmotnění snů

Nábytku vždy slušela pěkná kresba dřeva. Té je dosaženo použitím masivních a dýhovaných materiálů, podpořených kvalitní povrchovou úpravou. Právě masivní dřevo a dýhy používáme nejčastěji a nejraději. 

Uplatnění v moderním interieru najdou i kvalitní laminované materiály.

 

„Každý kus nábytku, každá věc, každý předmět vypráví příhody, historii rodiny.

Baví nás uvádět v život vaše představy a sny.

MAsivní nábytek

Ten nás baví nejvíce. Realizace solitérů jako jsou postele, stoly, komody, židle či jiné bytové doplňky nás naplňuje. Práce s masivním dřevem je základ truhlářského řemesla, které se snažíme udržovat pomocí osvědčených postupů a konstrukčních spojů. 

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky navrhujeme dle koncepce „Intelligent Kitchens“. Tento proces rozčleňuje prostor v kuchyni do pěti pracovních zón. V kuchyni, navržené dle zásad této koncepce, profitujete z mnoha výhod: každodenní činnosti nejsou během na dlouhou trať a práce jde pěkně efektivně a ergonomicky od ruky.

ŠATNÍ SKŘÍNĚ

Rozmanité systémy pro posuvné a skládacích dveře s různými typy vedení umožňují řešení pro všechny nábytkové programy. Dveře všech velikostí a materiálových provedení se komfortně pohybují. A pro luxusně tlumené otvírání a zavírání poslouží HETTICH Silent System.